Novinky

Co je to kmen?

Rovnou si sem dovolím vložit menší seznámení s tím, co je to kmen od aktivního člena mého bývalého klanu. Proto jsem se rozhodl, napsat článek o tomto tématu, aby jste Vy, hráči či nováčci, měli jasno v této věci.

Tak. Kmen je vlastně snad nejlepší výhoda {kromě Prémiového účtu samozřejmě :-)} kterou můžete získat. A to jednoduše, buď dostanete pozvánku od někoho, nebo si o ní požádáte. Je to jednoduché i můj bratr to zvládl a to mu je jen 9 let :-).
A v čem spočívá, nebo spíše spočívají ty výhody? No, především si budete moci napsat například o vojenské, nebo surovinové podpory, což je výhodné zvláště jste-li pod útoky silnějšího protihráče. Také získáte nové zkušenosti a rady od hráčů, co DK hrají již delší dobu. Taky si můžete s ostatními popovídat na fóru o různých věcech, ať se týkají DK, či ne. {Např.: O Výhodách různých jednotek, nebo o počasí.} A jestli vás baví hrát slovní fotbal, máte tu šanci, ve většině kmenech {v tom našem ano} tato známá hra má své téma. A díky tomu získáte nové přátele, nebo zjistíte, že vaši spolužáci, kolegové z práce nebo jen známí hrají tuto hru a tak si s nimi můžete prohloubit vztah. Víte, kmen je {aspoň pro mne} něco jako druhá rodina, dělím se s ním o své radosti, ale i starosti. Dříve jsem díky DK taky více chápal matiku a nepropadl jsem ;-). Takže přemýšlejte, je pro vás tedy dobré být v kmenu, nebo raději pojedete na vlastní pěst? Myslím že již odpověď znáte.
Ale teď asi přemýšlíte, jaký kmen zvolit, že?
Zkusím vám poradit. Nevolte ze začátku ty úplně nejsilnější kmeny, většinou to jsou kmeny, kde moc nezapadnete, jelikož se jeho členové znají déle. {Mluvím z vlastní zkušenosti ;-)} Raději si vyberte kmen, který je takový prostřední, je třeba i mezi padesátkou nejlepších, ale není mezi těmi desíti až patnácti. Pokud budete dobrý, nebo alespoň aktivní hráč, kmen si vás oblíbí a bude mnohem ochotnější pomoct vám v případě nouze. A jestli chcete doporučení, zkuste náš kmen, jestli hrajete na S20. Jsme ochotní, čestní a hlavně přátelští.

Tak, myslím že je to pro tuto chvíli vše, zase se ozvu s dalším článkem. A pokud mohu poprosit, ohodnoťte tento článek a jestli máte připomínky, napište je do komentářů, v případě nových námětů na články taktéž.
Čti více

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Popis
Popis
Popis
Popis
Popis
Popis
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat